Nawigacja

SUKCESY 2017/2018 KONKURSY MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY 2016/17 SPORT 2015/16 2014/15 2013/14 2012/13 2011/12 2010/11 2009/00 2008/09 2007/08 2006/07 2005/06 2004/05 2003/04

2016/17

NAZWA KONKURSU IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA, KLASA

 

MIEJSCE /

WYRÓŻNIENIE
 

NAUCZYCIEL ODPOWIEDZIALNY

Ogólnopolski konkurs "Działam bezpiecznie"

Piotr Banasiewicz

Artur Bogucki

Stanisław Chmiel

Ryszard Jóźwiak

Michał Skowroński

I miejce

(mazowsze)

p. Andrzej Ostanek
Powiatowy Konkurs "Przygoda z matematyką" Michał Jóźwik II miejsce p. Wioleta Nicińska
Powiatowy Konkurs z języka francuskiego

Zuzanna Bąk 2C

Szymon Dudziak 2A

Martyna Lewandowska 2A

Patrycja Witak 2C

II miejsce p. Sylwia Wilczewska-Górecka
Święto Sosny

Paulina Goduńska 3B

Konrad Popieluch 1B

II miejsce

wyróżnienie

p. Anna Strużyńska
Piłkarski Nukleonik Paweł Glinkiewicz
Michał Skowroński
Szymon Walicki
Mikołaj Prokop
Stanisław Chmiel
Konrad Łapacz
Aleksander Sychowiec
Antoni Wicik
II miejsce p. Paweł Łyżwa
To jest miejsce na Twoją reklamę

Damian Gurgul 3C

Albert Szubiński 3C

Jakub Zych 3C

I miejsce

II miejsce

III miejsce

p. Ewa Rychalska

p. Andrzej Ostanek

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej Dominika Osińska 3C III miejse p. Sylwia Wilczewska-Górecka
Powiatowe Mistrzostwa w Piłkę Siatkową  Tomasz Celiński
Kacper Celiński
Jakub Narowski
Piotr Kopańczuk
Mateusz Dura
Mateusz Kubajek
Kacper Koczkodon
Jan Błach
II miejsce p. Paweł Łyżwa
Mistrzostwa Polski w Szachach klasycznych Joanna Kaczmarska I miejsce p. Grażyna Maj

Powiatowy Konkurs z języka angielskiego

"Dyktando Językowe"

Michał Jóźwik III miejsce  

Destination Imagination

Kinga Oleszczuk, Kinga Kasprzak, Ola Nowakowska, Weronika Nieć, Gaja Skoczewska, Julia Witak, Oliwia Szczepłek wyróżnienie p. Magdalena Duraj-Kwas
Powiatowy Konkurs Matematyczny Grzegorz Zakrzewski laureat p. Wioleta Nićińska
Mistrzostwa Mazowsza w szachach szybkich

Joanna Kaczmarska 3a

Maciej Szczęśniak 3c

II miejsce

III miejsce

p. Grażyna Maj
Konkurs Przedmiotowy z Fizyki organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty Grzegorz Zakrzewski 3c laureat p. Grażyna Maj
Konkurs Przedmiotowy z Historii organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty Mateusz Śniadach II d kwalifikacja do     III etapu p. Monika Czerska
Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Sandra Markus III d

Jakub Narowski III c

finalista

laureat

p. Urszula Boratyńska
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Julian Włodarczyk II a finalista p. Otylia Skoczek
Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

Julian Włodarczyk II a

Michał Joźwik III c

Jakub Cichecki III d

III miejsce

kwalifikacja do II etapu

p. Otylia Skoczek

Gra Miejska - Pierwsza Pomoc

Artur Bogucki IIIc

Stanisław Chmiel IIIc

Ryszard Jóźwik IIIc

Paweł Łysik IIc

Michał Skowroński IIIc

I miejsce p. Andrzej Ostanek
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Magdalena Chłopecka III d wyróżnienie p. Jolanta Kulmińska
XV Powiatowy Konkurs Plastyczny Hubert Rzeszotek 1d III miejsce p. Jolanta Kulmińska

 

Międzypowiatowy Przyrodniczy Konkurs "Torfowiska z bliska"

 

Patrycja Witak 2c III miejsce p. Ewelina Porwit

 

Konkurs Przedmiotowy z Języka angielskiego organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Jakub Cichecki 3d

Maciej Kasprzak 2a

kwalifikacja do II etapu

p. Joanna Zielińska

 

Konkurs Przedmiotowy z Języka niemieckiego organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Julian Włodarczy 2a kwalifikacja do II etapu p. Otylia Skoczek

 

Konkurs Przedmiotowy z Informatyki LOGIA organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Grzegorz Zakrzewski 3a

Michał Jóźwik 3c

Jacek Masłowski 3a

finalista

finalista

II etap

p. Ewa Rychalska
Otwocki Talent Show

Dominika Wieczorkowska - śpiew

Maja Dżierżawska - gra na skrzypcach

I miejsce

II miejsce