Nawigacja

SUKCESY 2017/2018 KONKURSY MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY 2016/17 SPORT 2015/16 2014/15 2013/14 2012/13 2011/12 2010/11 2009/00 2008/09 2007/08 2006/07 2005/06 2004/05 2003/04

SPORT

ROK SZKOLNY 2016/2017
 

DYSCYPLINA SPORTOWA

ZAWODY

 

REPREZENTANCI SZKOŁY

 

MIEJSCE

OPIEKUN

REPREZENTACJI

Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Chłopców

 

Tomasz Celiński 3A

Piotr Kopańczuk 3A

Cezary Sobotka 2B

 

I miejsce p. Zdzisław Sybicki
Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt

 

Natalia Ciesielska 1B

Natalia Chyczewska 1B

Małgorzata Bąbik 2D

 

III miejsce p. Zdzisław Sybicki
Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w indywidualnych biegach przełajowych

 

Zuzanna Bąk 2C

Maciej Denis 3A

 

I miejsce

III miejsce

p. Anna Dębska

p. Paweł Łyżwa

Mazowieckie Mistrzostwa Rejonu w indywid. biegach przełajowych

 

Zuzanna Bąk 2C

 

IV miejsce p. Anna Dębska
Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w piłce siatkowej dziewcząt

 

reprezentacja szkoły

 

IV miejsce p. Anna Dębska

 

Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w piłce koszykowej dziewcząt

 

reprezentacja szkoły II miejsce p. Hubert Bieniewicz

 

Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w piłce koszykowej chłopców

 

reprezentacja szkoły III miejsce p. Hubert Bieniewicz
 
ROK SZKOLNY 2015/2016

DYSCYPLINA SPORTOWA

ZAWODY

 

REPREZENTANCI SZKOŁY

 

MIEJSCE

OPIEKUN

REPREZENTACJI

Mistrzostwa Otwocka w Tenisie Stołowym

Jan Paziewski 2D

Piotr Kopańczuk 2A

II miejsce p. Hubert Bieniewicz
Mistrzostwa Powiatu w Szachach

Joanna Kaczmarska 2A

Mikołaj Brodowski 3E

Monika Klimek 3C

Weronika Rogala 3C

I miejsce p. Hubert Bieniewicz

II Etap Turnieju Piłkarskiego Szkół Gimnazjalnych

Coca - Cola Cup

Dawid Majchrzyk - kapitan
Paweł Wypych
Patryk Piekarski
Albert Dzierżawski
Aleksander Sychowiec
Paweł Glinkiewicz
Piotr Borowiec
Stanisław Chmiel
Mikołaj Prokop
Michał Skowroński
II miejsce p. Paweł Łyżwa
Mistrzostwa powiatu w piłce nożnej chłopców

Dawid Majchrzyk - kapitan

Paweł Wypych

Patryk Piekarski

Albert Dzierżawski

Aleksander Sychowiec

Paweł Glinkiewicz

Piotr Borowiec

Stanisław Chmiel

Mikołaj Prokop

Michał Skowroński

I miejsce p. Paweł Łyżwa
Miejskie Mistrzostwa szkół gimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców Dawid Majchrzyk 3B
Paweł Wypych 3B
Patryk Piekarski 3B
Piotr  Kopańczuk  2A
Mateusz Dura 2A
Kamil Michalski 3E
Jakub Muzyczka 3C
Marcin Brojek  3C
Jakub Narowski 2C
Michał Skowroński 2C
III miejsce p. Paweł Łyżwa

Mistrzostwa Otwocka w piłce siatkowej dziewcząt

Magdalena Antoszewska - kapitan
Aleksandra Paź
Aleksandra Iżel
Natalia Idziak
Aleksandra Kęder
Weronika Bogusz
Weronika Rogala
Patrycja Turowska
Agnieszka Szewczyk
Małgorzata Bąbik

 

III miejsce

drużynowo

p. Anna Dębska

Mistrzostwa Mazowsza Szkół Gimnazjalnych

w szachach

 

Joanna Kaczmarska

Mikołaj Brodowski

Maciej Szczęśniak

Monika Klimek

 

III miejsce

drużynowo

p. Grażyna Maj
 
 
ROK SZKOLNY 2014/2015

DYSCYPLINA SPORTOWA

ZAWODY

 

REPREZENTANCI SZKOŁY

 

MIEJSCE

OPIEKUN

REPREZENTACJI

Turniej piłkarski Coca Cola Cup chłopców

Mateusz Olszewski

Bartosz Kotowski

Patryk Cichecki

Dawid Majchrzyk

Patryk Piekarski

Paweł Wypych

II miejsce p. Paweł Łyżwa
Powiatowe Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych
w Piłce Siatkowej chłopców

Mateusz Olszewski

Piotr Ptasiński

Piotr Kopańczuk

Dominik Staluszka

Kamil Kopeć

Szymon Kamiński

IV miejsce p. Paweł Łyżwa
Powiatowe Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych
w Unihokeju chłopców

Mateusz Olszewski

Bartosz Kotowski

Patryk Cichecki

Dominik Staluszka

Dawid Majchrzyk

Patryk Piekarski

II miejsce p. Zdzisław Sybicki
Mistrzostwa Mazowsza w Szachach Szybkich

Joanna Kaczmarska

Mikołaj Brodowski

Daniel Kankowski

Monika Klimek

III miejsce drużynowo p. Grażyna Maj
IV Bieg Otwocki

Maciej Denis

Olgierd Gaczyńsk

Mateusz Olszewski

Tomasz Celiński    

III

IV

V

VIII

p. Paweł Łyżwa

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej

o Puchar Starosty Powiatu Otwockiego

Dominik Staluszka 3B- najlepszy zawodnik turnieju

Dawid Majchrzyk 2C

Paweł Wypych 2C

Patryk Piekarski 2C

Bartosz Kotowski 3C

Mateusz Olszewski 3C

Patryk Cichecki 3C

III miejsce p. Paweł Łyżwa

 

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych
w Badmintonie  chłopców

 

Bartosz Kotowski

 Dominik Staluszka

III miejsce  

 

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych
w Badmintonie  dziewcząt

 

Katarzyna Niemiec

Weronika Rogala

II miejsce  

 

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych
w Ubihhokeju dziewcząt

 

Weronika Rogala

 Monika Auguścińska

 Izabela Jedlińska

 Natalia Idziak

 Patrycja Turowska

 Dominika Klimek

 K. Sitek.

III miejsce  

 Powiatowe Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych

w Szachach

`Michał Walasek

Michał Szczęśniak

Daniel Kankowski

 Monika Klimek

 Joanan Kaczmarska

 Mikołaj Brodowski

 Michał Balas

I miejsce  
Powiatowe Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych
w Piłce Nożnej  dziewcząt
K. Sitek

 Monika Auguścińska

 Weronika Rogala

 Dominika Klimek

 Kamila Dziewanowska

 Patrycja Turowska

III miejsce  
Powiatowe Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych
w Piłce Siatkowej dziewcząt

Izabela Glinkiewicz

Wiktoria Łukaszewska

Joanna Dąbrowska

Katarzyna Moczulska 

Maria Świątek

Magdalena Antoszewska

MagdalenaŻmudzińska 

Patrycja Turowska 

Olga Przybysz

III miejsce  
Powiatowe Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w LA  skok w dal - Dominik Staluszka,3b  I miejsce  
Rejonowe Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w LA  skok w dal - Dominik Staluszka,3b  II miejsce  
Mazowieckie Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w LA  skok w dal - Dominik Staluszka,3b  XVI miejsce  
Miejskie Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych
w Koszykówce dziewcząt
  III miejsce  
Miejskie Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych
w Siatkówce dziewcząt

Izabela Glinkiewicz

Wiktoria Łukaszewska

Joanna Dąbrowska

Katarzyna Moczulska 

Maria Świątek

Magdalena Antoszewska

MagdalenaŻmudzińska 

Patrycja Turowska 

Olga Przybysz

I miejsce  
Miejskie Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce chłopców   II miejsce  
Miejskie Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych
w Tenisie Stołowym dziewcząt
  III miejsce  
Miejskie Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych
w Tenisie Stołowym chłopców
  III miejsce  
Miejskie Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych
w Piłce Ręcznej  dziewcząt
  III miejsce  
Miejskie Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych
w Piłce Ręcznej chłopców

Dominik Staluszka

 Kamil Kopeć

 Mateusz Olszewski

 Bartosz Kotowski

 Michał Kilim

 Michał Dałek

 Jakub Chodań 

Adam Różański

 Oskar Wroniewicz

 Jakub Bogusz

 Piotr Kopańczuk

Hubert Lipiński

Adrian Parzych

 Dawid Majchrzyk

 Szymon Kamiński

III miejsce  
Miejskie Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych
w Piłce Nożnej  dziewcząt
 K. Sitek

 Monika Auguścińska

 Weronika Rogala

 Dominika Klimek

 Kamila Dziewanowska

 Patrycja Turowska

I miejsce  
Miejskie Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych
w Piłce Nożnej chłopców 

Mateusz Olszewski

 Patryk Cichecki

 Bartosz Kotowski

 Dominik  Staluszka

 Dawid Majchrzyk

 Patryk Piekarski 

Paweł Wypych

II miejsce  
Miejskie Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w LA dziewcząt   III miejsce  
Miejskie Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w LA chłopców   II miejsce