Nawigacja

SUKCESY 2017/2018 KONKURSY MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY 2016/17 SPORT 2015/16 2014/15 2013/14 2012/13 2011/12 2010/11 2009/00 2008/09 2007/08 2006/07 2005/06 2004/05 2003/04

2015/16


 

NAZWA KONKURSU IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA, KLASA

 

MIEJSCE /

WYRÓŻNIENIE
 

NAUCZYCIEL ODPOWIEDZIALNY

 

Konkurs Plastyczny "Świdermajer - piękno drewnianych domów"

 

Katarzyna Zaborowska wyróżnienie p. Jolanta Kulmińska

 

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

 

Julian Włodarczyk 1A II miejsce p. Otylia Skoczek

 

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

 

Jakub Cichecki 2D II miejsce p. Aleksandra Kociszewska

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Wokół Słowackiego"

 

Magdalena Wróblewska III miejsce p. Jolanta Kulmińska

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Architektura mojego regionu"

 

Marcin Brojek 3C wyróżnienie p. Jolanta Kulmińska
Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Zuzanna Bąk 1C

Martyna Gorska 2C

Dominika Osińska 2C

Dominika Wieczorkowska 2C

I miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

p. Sylwia Wilczewska-Górecka

p. Dorota Spencer

Szkolny Konkurs Wiedzy o Francji i Krajach Francuskojęzycznych

Aleksandra Mucha 3E

Anna Czartoszewska 3E

Michał Skowroński 2C

I miejsce

II miejsce

III miejsce

p. Sylwia Wilczewska-Górecka

 

XIV edycja Powiatowego Konkursu Plastycznego

 

 Aleksandra Nowakowska  II miejsce p. Jolanta Kulmińska

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

 

Julian Włodarczyk 1A laureat p. Otylia Skoczek
Konkurs Plastyczny "Otwock z historią"

Emilia Kołodziejczyk 1C

Małgorzata Bąbik 1D

Wioletta Krawczyk 1A

Agnieszka Krawczyk 1A

I miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

p. Jolanta Kulmińska

 

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Słoneczna zakładka"

 

Magdalena Wróblewska 3D wyróżnienie p. Jolanta Kulmińska

 

Konkurs Przedmiotowy z Fizyki organizowany
przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Marcin Brojek 3C finalista p. Grażyna Maj

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

dla gimnazjalistów

 

Magdalena Wróblewska 3D

Julian Włodarczyk 1A

kwalifikacja do

etapu rejonowego

p. Otylia Skoczek
Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

 

Magdalena Wróblewska 3D

Julian Włodarczyk 1A

Michał Jóźwik 2C

 

kwalifikacja do

II etapu

p. Otylia Skoczek

 

Gra Miejska "Powstańcze ślady"

 

 

Honorata Podeszwińska 3C

Monika Auguścińska 3C

Julia Wierzbicka 3C

Agata Rutkowska 3C

Agata Kostrzyńska 3C

Marcel Bąk 3C

Karol Baliński 3C

Marcin Płaczek 3C

Alicja Sokołowska 3C

Krzysztof Szułowicz 3C

 

I miejsce p. Aleksandra Gałkowska
Szkolny Konkurs Recytatorski

 

Aleksandra Mucha 3E

Agata Rutkowska 3C

Julia Zbysińska 3E

Krystian Pacak 1A

Anna Czartoszewska 3E

Monika Auguścińska 3C

Agata Kostrzyńska 3C

 

I miejsce

I miejsce

II miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

p. Katarzyna Siciarz

p. Sylwia Wilczewska - Górecka

p. Renata Błach

 

Konkurs Przedmiotowy z Fizyki organizowany
przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Marcin Brojek 3C kwalifikacja do III etapu p. Grażyna Maj

 

Międzypowiatowy Konkurs Przyrodniczy

 

Aleksandra Mucha 3E

wyróżnienie

p. Ewelina Porwit

Konkurs Przedmiotowy z Fizyki organizowany
przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Marcin Brojek 3C

 

kwalifikacja do

II etapu

p. Grażyna Maj

 

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki organizowany
przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

 

Aleksandra Wasiak 3E

kwalifikacja do

II etapu

p. Barbara Grzywacz

 

Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Julian Włodarczyk 1A

kwalifikacja do

II etapu

p. Otylia Skoczek

 

Konkurs Przedmiotowy z Informatyki organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Marcin Brojek 3C

Michał Jóźwik 2C

kwalifikacja do

II etapu

p. Ewa Rychalska
Konkurs Przedmiotowy z Geografii organizowany
przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Jakub Muzyczka 3C

 

kwalifikacja do

II etapu

p. Andrzej Ostanek