Nawigacja

SUKCESY 2017/2018 KONKURSY MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY 2016/17 SPORT 2015/16 2014/15 2013/14 2012/13 2011/12 2010/11 2009/00 2008/09 2007/08 2006/07 2005/06 2004/05 2003/04

2014/15

NAZWA KONKURSU IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA, KLASA

 

MIEJSCE /

WYRÓŻNIENIE
 

NAUCZYCIEL ODPOWIEDZIALNY
Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

Michał Balas

Michał Szczęśniak

III miejsce

I miejsce

p. Otylia Skoczek
Powiatowy Konkurs recytatorski "Językiem Shakespeare'a" Aleksandra Mucha 2e Andrzej Janiszewski 3c

I miejsce

wyróżnienie

p. Joanna Zielińska
XIII edycja Konkursu Języka Niemieckiego

Michał Balas

Michał Szczęśniak

laureaci etapu regionalnego p. Otylia Skoczek
Wojewódzki Konkurs Fotograficzny "Zabytek na pierwszym planie" Weronika Blechman wyróżnienie p. Joanna Cywińska

XVI Powiatowy Konkurs Recytatorski 

"Za horyzontem marzeń"
 

Magdalena Antoszewska 2C wyróżnienie p. Aleksandra Gałkowska

 

Powiatowy Konkurs Krasomówczy "Poznajemy swoją małą ojczyznę"

 

Karolina Stepanów 3C wyróżnienie  

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Powiat Otwocki
na znaczku pocztowym"

 

Natalia Wykner 3B I miejsce p. Jolanta Kulmińska
Konkurs Przedmiotowy z Fizyki organizowany
przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Marcin Brojek 2C

Cyprian Gdowski 3C

Daniel Kankowski 3E

Marcin Kurowski 3E

Michał Szczęśniak 3C

Jakub Szymański 3C

Michał Walasek 3C

 

kwalifikacja do etapu rejonowego p. Grażyna Maj

 

Konkurs Przedmiotowy z Chemii organizowany
przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Weronika Oleszczuk  3D

Andrzej Janiszewski 3C

kwalifikacja do etapu rejonowego p. Maria Badowska

 

Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Michał Balas 3C kwalifikacja do etapu rejonowego p. Otylia Skoczek

 

Konkurs Przedmiotowy z Informatyki "Logia" organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Marcin Brojek 2C

Michał Szczęśniak 3C

Jakub Szymański 3C

kwalifikacja do etapu rejonowego p. Ewa Rychalska
Konkurs Przedmiotowy z Fizyki organizowany
przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Marcin Kurowski 3e

Michał Szczęśniak 3C

Jakub Szymański 3C

kwalifikacja do etapu wojewódzkiego p. Grażyna Maj