Nawigacja

SUKCESY 2017/2018 KONKURSY MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY 2016/17 SPORT 2015/16 2014/15 2013/14 2012/13 2011/12 2010/11 2009/00 2008/09 2007/08 2006/07 2005/06 2004/05 2003/04

2013/14

NAZWA KONKURSU IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA, KLASA

 

MIEJSCE

WYRÓŻNIENIE
 

NAUCZYCIEL ODPOWIEDZIALNY

 Powiatowy konkurs ekologiczny "Człowiek i Rezerwat Świder’'

Joanna Puchalska

Zuzanna Mamczarek 3d

Kinga Czuba 2c

Barbara Kiełtyka 3d

Julia Kurek

Aleksandra Szczęsna

I miejsce

I miejsce

III miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

p. Urszula Skulimowska

Ponadpowiatowy konkurs "Odkrywamy tajemnice świata ssaków MPK im.Cz.Łaszka"

Ewelina Michalak I miejsce p. Urszula Skulimowska
Szkolny Konkurs Matematyczny

Maciej Zakrzewski 3c

Michał Szczęśniak 2c

Cyprian Gdowski 2c

Weronika Oleszczuk 2c

Michał Balas 2c

Marcin Kurowski 2e

Aleksandra Wasiak 1e

Piotr Ptasiński 2c

Małgorzata Papież 2d

Jakub Szymański 2c

laureaci i finaliści

p. Ewa Wierzbicka

p. Barbara Grzywacz

p. Wioleta Nicińska

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny Weronika Blechman 2d wyróżnienie p. Joanna Pietrzak
II Powiatowy Turniej Wiedzy o Samorządzie

Maciej Cacko 3e

Michał Dałek 2e

Daniel Kankowski 2e

III miejsce  
Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko”

Michał Szczęśniak 2c

Daniel Kankowski 2e

Tytuł TAON p. Grażyna Maj
Kangur Matematyczny

Anna Czartoszewska 1e

Aleksandra Wasiak 1e

Przemysław Olender 1c

wyróżnienie

p. Barbara Grzywacz

p. Ewa Wierzbicka

Powiatowy Konkurs  ''Piosenka nie zna granic''

Joanna Dąbrowska 2c
Zofia Zduńczyk 2e
Natalia Olszanka 2d
II miejsce w kat. zespół p. Joanna Zielińska
Konkurs Informatyczny LOGIA Mazowieckiego Kuratora Oświaty Michal Szczęśniak 2c finalista p. Ewa Rychalska
Powiatowy Konkurs z języka angielskiego Michał Szczęśniak 2c wyróżnienie p. Joanna Zielińska
Powiatowy Konkurs z języka niemieckiego

Michał Szczęśniak 2c

Michal Balas 2c
 

I miejsce

II miejsce
 

p. Joanna Zielińska

p. Aleksandra Kociszewska
 

Powiatowy Konkurs Recytatorski Anna Niemczyk 2a I miejsce p. Urszula Boratyńska
Konkurs Przedmiotowy z fizyki Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Dominik Stosio 3e

Mateusz Wiśniewski 3e
 

laureat

laureat
 

p. Grażyna Maj
Konkurs Przedmiotowy z języka polskiego Mazowieckiego Kuratora Oświaty Paulina Gryz 3e laureat p. Urszula Boratyńska
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczy "Poznajemy Parki Krajobrazowe"

Karolina Suchodolska

Łukasz Floriańczyk

Karol Woźnicki

Sebastian Zawada
 

I miejsce w gminie

I miejsce w III etapie

IV miejsce w etapie wojewódzkim
 

p. Urszula Skulimowska
Przegląd Jasełek Uczniowie z koła teatralnego oraz koła wokalnego I miejsce

p. Urszula Boratyńska

s. Gregoria

s. Jonasza
 

Bieg Powstańczy Uczniowie z klasy 2d I miejsce p. Aleksandra Gałkowska
Powiatowy Konkurs Recytatorski z języka angielskiego Agnieszka Szklarek 3e III miejsce p. Renata Błach
Konkurs Plastyczny Magdalena Burkowska 3d II miejsce p. Jolanta Kulmińska
Konkurs Informatyczny LOGIA Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Michal Szczęśniak 2c

III etap p. Ewa Rychalska
Konkurs Informatyczny LOGIA Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Michal Szczęśniak 2c

Krzysztof Krysztofik 3c

Wojciech Gościcki 3e
 

II etap p. Ewa Rychalska