• 2010/11

• REJONOWY KONKURS EKOLOGICZNY MAZOWIECKIE LASY - SKARBEM PRZYRODY

,,Las jako ekosystem-moja wymarzona lekcja w terenie"

III miejsce zajęła Katarzyna Maj kl IIIc

wyróżnienie otrzymała Aleksandra Gołofit kl IIIb

POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNY "OSOBLIWOŚCI REZERWATU ŚWIDER"

KATEGORIA ALBUM

II MIEJSCE: MIKOŁAJ SZYMCZYK KL..I E

KATEGORIA ZDJĘCIE

I MIEJSCE: MATEUSZ CAŁKA KL.III E

III MIEJSCE: KATARZYNA KAŁOWSKA KL.III D

DALSZE LOSY IRENY SENDLEROWEJ

Konkurs zorganizowany przez m.in. otwocką filię Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. KEN w Warszawie pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Otwocka. Laureatami konkursu są dwaj uczniowie z klasy 1e: Jarosław Brojek, którego opowiadanie pt. „A jednak Polska” zodobyło pierwszą nagrodę oraz Ignacy Zduńczyk, autor tekstu „Ucieczka z getta”, które uplasowało się na drugim miejscu. Szczegółowa relacja z przebiegu oceny prac konkursowych znajduje się na stronie Urzędu Miasta Otwocka.

KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Dnia 19 listopada 2010r. odbył się I etap konkursu z języka niemieckiego organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego (PSNJN). Warunkiem przejścia do etapu II było zdobycie 75% max li czby punktów, czyli 37,5 pkt. Do etapu regionalnego zakwalifikował się: Mateusz Trzaskowski z klasy 2d.

KURATORYJNY KONURS MATEMATYCZNY

Z wielką radością informujemy, że uczennica klasy III c Anna Gac została finalistką Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego. Z tej okazji w dniu 3 marca 2011 nasza finalistka otrzymała gratulacje oraz pyszny tort od Pani Dyrektor oraz Rady Rodziców. Dzięki temu osiągnięciu Ania zyskała dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkoły ponadgimnazjalnej.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS "POZNAJEMY PARKI KRAJOBRAZOWE"

III miejsce zajęli uczniowie: Weronika Madej (IIc), Agnieszka Rymarowicz (IIIe), Przemysław Czertoszewski (IIIc), Antoni Pientka (IIIc). Nagrodę specjalną za najlepszy wynik otrzymał Przemysław Czartoszewski.

KURATORYJNY KONKURS INFORMATYCZNY - LOGIA

do II etapu zakwalifikowali się:
          Jarosław Brojek - kl. 1E
          Łukasz Całka - kl. 1E
          Anna Gac - kl. 3C
          Jakub Gajownik - kl. 2C
          Małgorzata Wolska - kl. 3E

VIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY INFORMATYCZNEJ UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH 2011

do II etapu zakwalifikowali się:
          Kamil Kęder - kl. 2C
          Paulina Laskus - kl. 1C