• Godziny pracy specjalistów szkolnych 2020/2021

10:45 – 12:35

8:00 – 11:30

Ewa     Żelazo

Specjalista terapii pedagogicznej         i rewalidacji

12:55 – 15:40

12:55 – 15:25

12:55 – 15:40

12:40 – 15:25

12:40 – 16:15

Anna Strużyńska

11:30 – 15:00

7:30 – 13:00

11:30 – 15:00

12:30 – 17:00

8:00 – 13:00

Aleksandra Krawczyk

8:00 – 11:00

7:30 – 12:30

KONTROLA AUTOBUSÓW WYCIECZKOWYCH - czytaj wiecej w zakładce STREFA ZDROWIA i BEZPIECZEŃSTWA

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Gorąco zachęcamy do udziału w ogólnopolskim konkursie na zaangażowanego społecznie POLICJANT, KTÓRY MI POMÓGŁ i przekazanie tej informacji do MOPS, GOPS, PCPR, aby te instytucje również opublikowały tę informację na stronach internetowych.

LINK:

Dzień dobry,

Szanowni Rodzice,Drodzy Uczniowie

informujemy,że nauczyciele zgodnie z decyzją ZNP zawiesili strajk.          Od dnia 06 maja w szkole rozpoczynają się zajęcia edukacyjne zgodnie z dotychczasowym tygodniowym planem lekcji.

W dniach 29-30 kwietnia w szkole organizowane będą zajęcia opiekuńcze.

z poważaniem

Dyrekcja Szkoły

Szanowni  Państwo,

w związku z możliwością przystąpienia do strajku pracowników SP2 im. Ireny Sendlerowej, od dnia 8 kwietnia do odwołania informuję, że mogą zaistnieć trudności z zapewnieniem opieki Państwa dzieciom. W tych dniach posiłki będą odwołane.

Będę wdzięczna za zrozumienie i zapewnienie opieki dzieciom. O każdej zmianie sytuacji zostaną Państwo poinformowani.

Z wyrazami szacunku                                                                            STRAJK OD 8 KWIETNIA

Jolanta Smuniewska Dyrektor Szkoły

Konkurs trwa od 7 marca 2019r do 20 marca 2019r!!!

Świetlica Szkolna zaprasza uczniów klas I-II na I edycję

Konkursu fotograficznego pod  tytułem

PIERWSZE OZNAKI WIOSNY W OBIEKTYWIE

egulamin_konkursu_Pierwsze_oznaki_wiosny_w_obiektywie.doc

Konkurs_fotograficzny-_plakat.pdf

Link do głosowania na NASZ projekt

wspólnie zbudujmy dla naszych dzici edukacyjny park zabaw przy szkole SP2

PROJEKT NR 5
        KATEGORIA DO 150 000 ZŁ

głosowanie od 28 stycznia do 11 lutego 2019r.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA PREZENTACJI O NASZYM PROJEKCIE

tu także dowiecie sie Państwo kto,gdzie i jak może głosować.

Edukacyjny_park_zabaw_prezentacja_2019.pptx

SPOTKANIE "ODDZIAŁOWYCH RAD RODZICÓW"

W DNIU 24 STYCZNIA GODZ 18.30 NA DUŻEJ SALI GIMNASTYCZNEJ

Drodzy Rodzice!

W ramach współpracy z Fundacją Sto Pociech gorąco polecamy warsztaty. Na razie - dla rodziców dzieci do 12 roku życia. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc, warsztat odbędzie się 19 stycznia w Warszawie.
        Strona internetowa warsztatu
        Ja i dziecko w świecie cyfrowym

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

mam ogromną przyjemność poinformować, że uczniowie i uczennice  klasy 5b wykonali najlepszą na Mazowszu pracę i zdobyli I miejsce  wśród szkół podstawowych z terenu województwa mazowieckiego w XVI edycji Konkursu Ekologicznego „Bądź świadomy – walcz ze smogiem!”.

Tym samym zdobyli główną nagrodę w postaci oczyszczacza powietrza do swojej sali wychowawczej.

Wielkie brawa!

Gratulacje! Dziękujemy!

KONKURS "DZIECIAKI DO RAKIET"

prosimy o wsparcie Szkoły Podstawowej nr 2 w konkursie "Dzieciaki do rakiet". Potrzebne są Państwa głosy, aby wygrać zestawy rakiet, piłek i siatek.
        Głosowanie trwa od 19.11.2018 r. do 18.12.2018 r.
        Głosuj codziennie, a wtedy szansa na wygraną rośnie.

Głosować można z każdego łącza IP i telefonów, 5 razy dziennie każdego dnia.

Zachęć znajomych do głosowania!!!Znalezione obrazy dla zapytania dzieciaki do rakiet warszawa 2018

Szanowni Państwo,

W dniu 20 listopada, Mazowiecki Kurator Oświaty zaprasza Rodziców na godz. 16.00 do Szkoły Podstawowej nr 4 w Mińsku Mazowickim przy ul. Siennickiej 17 na spotkanie "Uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi-zadania szkoły-wybrane zagadnienia".

serdecznie zapraszamy

Dyrekcja Szkoły

Szanowni Państwo, Drogie Uczennice i Uczniowie,

z okazji obchodów 100 lat Niepodległej Polski w naszej szkole odbywa się szereg imprez  związanych ze świętowaniem tej okrągłej i jakże ważnej dla wszystkich Polaków rocznicy.

W dniu  8 listopada cała młodzież obejrzy występ specjalnie przygotowany z okazji Święta Niepodległości  oraz odbędzie się Bieg Niepodległości.

W dniu 9 listopada o godz. 11:11 cała społeczność szkoły zaśpiewa Mazurka Dąbrowskiego. Z tej okazji zwracam się z prośbą, aby młodzież w tym dniu przyszła do szkoły w strojach galowych. Tego samego dnia o godz. 11.50 klasy 3A,3B,3C,3D oraz 7a,8b,6a,5b idą na przedstawienie pt. ”Pan Tadeusz” do PMDK w Otwocku. Dla dzieci młodszych klas podstawowych  oddziały przedszkolne zaprezentują swoje występy taneczno-muzyczne nawiązujące do 100-lecia Niepodległości.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w obchodach 100 rocznicy odzyskania Niepodległości organizowanej przez Miasto Otwock i Powiat Otwocki w dniu 11.11.2018r., gdzie w czasie Pikniku Historycznego w PMDK rozpoczynającego się o godz. 11:00 nasi uczniowie będą tańczyć Mazura.

3 października uczniowie naszych klasIV-VIII będą brali udział w zajęciach w ramach kampanii społecznej „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny” Młodzież oprócz otrzymywania elementów odblaskowych dla siebie i najbliższej rodziny, zdobędzie nową wiedzę na różne tematy.Podczas spotkań z młodzieżą funkcjonariusze policji omówią rodzaje zagrożeń na jakie są narażone w codziennym życiu i jak się przed nimi chronić. Dzieci poznają zasady udzielania pierwszej pomocy pod bacznym okiem ratowników medycznych lub strażaków. Młodzież również będzie miała okazję zaprezentować swoje umiejętności jazdy na rowerze pokonując przygotowany tor rowerowy.